Блог

 • Шведська стінка як головний помічник у залученні дітей до спорту

  Шведська стінка  - друг, помічник і вчитель дитини.

  Залученням  дітей до спорту треба займатися  з  раннього віку. Недарма кажуть, що корисні звички закладаються  в дитинстві. А заняття спортом -  просто необхідна корисна звичка. Вправи на шведській стінці не тільки фізично розвивають малюка, але і роблять його більш дисциплінованим.

  Міркувати про користь спортивних вправ лежачи на дивані просто безглуздо. На своєму прикладі покажіть, яке задоволення можна отримати від фізичних навантажень. А якщо це можна робити навіть не виходячи з дому, та ще й в ігровій формі - карапуз просто не може не проявити інтересу!

  Будь-яке, навіть найменше приміщення, можна обладнати гімнастичним куточком. Тим більше якщо він компактний як шведська стінка з дерева від Гірка.UA. Цей снаряд відмінно підійде для дитячого фітнесу, та й дорослі знайдуть йому застосування. Залучення дітей до спорту за допомогою спортивного комплексу відрізняється невимушеністю і носить ігровий характер. А чи не це  їм потрібно!

  Уже в рік дітлахи самі почнуть виявляти цікавість до спорткомплексу. Їх розвиток в цьому віці відбувається через рух. Саме навчившись пересуватися самостійно, вони пізнають світ. Для самих маленьких спортсменів в лінійці шведських стінок Гірка.UA  є відмінний варіант - розвиваючий комплекс для дітей Смайлик. Саме він може стати першим спортивним другом вашої малечі.

  Перші кроки по сходинках, перші провисання і перші стрибки карапуз може зробити завдяки цьому обладнанню. Як тільки малюк сам підійшов або підповз, якщо він ще не вміє ходити, до ігрового кутка і простягнув до нього ручки - допоможіть йому. Поставте ручки і ніжки на сходинки, нехай малюк постоїть, покрутиться. Надалі починайте поступове просування вгору і вниз по сходах.

  Ніколи не змушуйте дитину виконувати ту чи іншу вправу. Виявляти до всього інтерес він повинен сам. Ваше завдання тільки допомогти йому і пояснити, як і що робиться. Також можна зацікавити крихітку різними ігровими завданнями. Наприклад, попросіть його повисіти як мавпочка або залізти на сходи як білочка.

  Їдемо далі - робимо спорт веселим і цікавим

  Чим  ширшу комплектацію має дитяча шведська стінка, тим вона цікавіша. Тому наступним варіантом для діток трохи постарше пропонуємо дитячий спортивний комплекс Трансформер. Звичайно, ця ігрова гірка  вже вимагає значного простору, але для маленьких спортсменів  стане  справжньою знахідкою!

  Гойдалки, мотузкові сходи, рукоход і багато інших елементів просто створені для того, щоб залучити дітей до спорту! Так дитина самостійно зможе проводити весь свій вільний час на цьому  ігровому майданчику. А якщо до нього ще й гості прийдуть -  все, за їх дозвілля можна не турбуватися. Можна і дорослим взяти участь в дитячих забавах, влаштовуючи жартівливі змагання.

   

  Хоча  заняття на шведській стінці носять ігровий характер, але все ж вони відмінно розвинуть координацію рухів дітей, їх спритність і гнучкість. Крім того, фізичні навантаження зміцнюють кістково-м'язову тканину, і сформують правильну поставу. Та й за розумовий розвиток карапуза можна не переживати.

   

  Залучаючи дітей до спорту, ми розвиваємо їх не тільки фізично, а й розумово. Як дістати м'ячик, що закотився під канатну сітку або скільки сходинок потрібно пролізти, щоб дістати підвішене вгорі яблуко - такі завдання вирішити під силу тільки справжньому чемпіону!

   

  Фізкультхвилинка між підручниками і зошитами

  Діткам постарше також не завадять фізичні вправи. Постійні сидіння за партою, важкі портфелі, комп'ютер і телевізор не приносять ніякої користі організму, що росте. Як допомогти йому полюбити спорт і приділяти йому хоча б кілька хвилин в день? Тільки особистий приклад і хороша спортивна підготовка!

   

  Дерев'яна шведська стінка  із буку стане доречною. Різноманітність підвісного обладнання дозволить знайти для себе заняття, як дитині, так і дорослому. Поки першокласник висить на канаті, тато підтягується на турніку. А чому б синові чи доньці не спробувати видертися по канату вгору, щоб дістатися до тата?

  Перетворюйте все в ігрову форму. Якого б віку не був карапуз, він все одно залишається дитиною.

 • Детская шведская стенка трансформер

  Детская шведская стенка трансформер  - никогда не станет лишней в детской комнате.

  Здоровый и крепкий малыш  -  цель всех мам и пап. Раннее спортивное развитие очень популярное современное направление. Родители деток постарше обязательно записывают в спортивные секции, а для приобщения к физкультуре самых маленьких есть отличный выход: купить детскую спортивную стенку – трансформер.

  Для чего нужен дома подобный девайс для ребенка:

  • Укрепляет мышцы
  • Выравнивает осанку
  • Развивает координацию, ловкость и концентрацию внимания.

  Важное преимущество тренажера – он не загромождает пространство. Эксплуатация сводится к схеме: разложили – поиграли - сложили.

  Детская шведская стенка, установленная в квартире,  позволит ребенку тренироваться, когда у него возникнет желание.

  Естественно, чем младше ребенок, тем тяга к активностям сильнее и переключиться с гаджета на физическую активность проще.

  Для поддержания постоянного интереса малыша к спортивному оборудованию рекомендуем   добавить к стандартному набору  элементы : грушу, брусья, доску-горку. Таких  дополнений довольно много, наши менеджеры подберут варианты наполнения под Ваши предпочтения. Если же спортивная стенка –трансформер для детей будет в использовании  2 и больше  детей разного возраста, стоит позаботится, чтоб  снарядами были обеспечены все участники игрового процесса.

  Детская стенка трансформер из натурального дерева  укомплектована разноплановыми модулями, интересными для поддержания здорового образа жизни. Это лучший вариант линейки эко-стиля. Подбираем модель под Ваш интерьер. Для комнат  с мебелью в тональности дуб или береза отлично подойдет шведская стенка для детей в натуральном окрасе. Также на сайте представлены готовые варианты спортивного уголка трансформер в белом, стальном и разноцветном окрасе.

  Наша компания подбирает варианты индивидуально под интерьер м под потребности малыша уже более 10 лет.

  Всеь каталог смотрите http://girka.net.ua/catalog/derevyannye-shvedskie-stenki/

 • Детский спортивный комплекс

  Что отличает детский спортивный комплекс от обычной шведской стенки? Ответ простой: это более сложная конструкция, которая включает в себя разноплановые модули. Предназначены спортивные площадки для последовательных нагрузок  и укрепления организма детками.

  Каждая семья с маленьким ребенком приходит к моменту, когда наступает понимание, что места для энерджайзера в квартире уже слишком мало. Справиться с сумасшедшей энергией крохи и направить ее на созидание поможет игровой спортивный комплекс для детей.

  Наши покупательницы, молодые мамы, называют его «палочкой-выручалочкой», «островком маленького шилопопа», «детской зоной для кайфа». Детки приделяют своему спортивному другу столько внимания, что иногда  родителям трудно представить свою жизнь без спортивного тренажера.

  Детские спортивные игровые комплексы представлены в разных конфигурациях  в зависимости от условий использования и возраста ребенка. Так для возрастного порога, это горочки высотой 120-170 см , очень мобильные и обязательно деревянные. Выбирая, обязательно оцените место, которое выделяете в своем доме под развивающий спортивный комплекс. Если места достаточно, тогда игровые детские уголки с тумбой  - Ваш вариант. Они поражают функциональностью и предоставляют массу идей для детских развлечений. Если же в пространстве есть ограничения, присмотритесь к компактным складным моделям.

  Для детей школьного возраста и подростков мы рекомендуем выбирать универсальный спортивный комплекс П-образной формы. Высота рукохода позволяет использовать, как полноценный мини-спортзал  и тренироваться детям старшего возраста. Это интересная и настойчивая работа над собой, которая приносит отличный результат.

  П-модели представлены также в рубрике уличные спортивные комплексы для детей. Они производятся либо из металла, либо из импрегнированной древесины с обязательной защитой от внешней среды. Функциональной уличные спорткомплексы не уступают комнатным. Универсальные конструкции включают турник и брусья, тем самым позволяют тренироваться детям и родителям вместе. Физкультура на открытом воздухе  набирает популярности в современном обществе. Организм получает максимум пользы, иммунитет укрепляется.

  Спорткомплексы для маленьких деток очень популярны. Но родителям не стоит приобретать этот снаряд, как дань моде. Однозначно цвет под интерьер – это супер решение для обустройства дома, выбирая же для ребенка обращайте внимание на качество, проверенность торговой марки и не позволяйте быть именно вашей крохе испытателем гаражного произведения. Как и любая развивающая игрушка, детский комплекс  и занятия на нем следует мотивировать и поощрять. Помогайте малышу в освоении и познании мира спортивных игр и результат не заставит себя ждать!

  Занимайтесь спортом и будьте здоровы!

  Весь каталог нашей продукции смотрите http://girka.net.ua/catalog/

 • Детский игровой комплекс - городок счастливого "детства"!

  Детский игровой комплекс – востребованные городки  для летнего отдыха. Они послужат украшением территории загородных домов и сделают увлекательными игры на открытом воздухе.

  Детские  игровые  комплексы из надежных материалов, конструктивно крепкие и основательные. Многие из них, в частности деревянные детские игровые площадки, не требуют бетонирования в грунт. При этом гарантируется абсолютная устойчивость оборудования.

  Современный детский игровой комплекс обязательно комплектуется комфортной и прочной пластиковой горкой, красочными сиденьями и другими развивающими элементами. Наш каталог порадует обилием опций , позволяющих подобрать игровую площадку с максимальным учетом требований заказчика.

  Игровой комплекс для детей  научит малышей смелости, заложит хорошую основу пространственной ловкости и  укрепит вестибулярный аппарат. Игра на приспособленном оборудовании  способствует воспитанию уверенности в себе. Теплое время года просто необходимо использовать  с целью максимально оздоровить юный организм, повысить жизненный тонус. Детский игровой комплекс для улицы как нельзя лучше организует полезный и познавательный  отдых ребенка на свежем воздухе, повышающий жизненный тонус.

  Игровые комплексы детские представлены  различных размеров в зависимости от места использования. Качество , дизайнерское оформление , разнообразие игровых модулей  позволяет предложить  нам вариант для удовлетворение необходимых потребностей детишек в физической активности.

  Приусадебные участки в наше время  обязательно оборудуются детской зоной. Качественно изготовленный  и спроектированный детский игровой комплекс обеспечит  основное требование  - безопасность ребенку. Отдавайте предпочтение детским площадкам фабричного производства, сконструированных  и тщательно продуманных технически специалистами, а не «изобретателями- подвальщиками».

  ·         Песочницы, горки, всевозможные спортивные снаряды представлены в различной комбинации. Смотрите детские игровые комплексы из дерева  на сайте в рубрике Уличные игровые комплексы, детские площадки, батуты. 

   

 • Дитяча пісочниця і чарівний світ ігор з піском.

  Всі діти люблять грати в пісочницях.Дитяча пісочниця має на меті розвивати дитину раннього віку, прививати комунікативні навички. За допомогою ігор у пісок можна навчати і розвивати дітей. Кращі розвивальні ігри з сухим, мокрим і кінематичним піском для дітей 2-3 років, 3-6 років наводяться в статті.

  Розвиваючі ігри з піском для дітей 2-3 років: прості і цікаві заняття для малюків
  Протягом багатьох років психологами, педіатрами, аналітиками розроблялася система пісочних пізнавальних, навчальних і проектних ігор, які допомагають дитині стати повноцінною особистістю. Розглянемо кілька ігор в пісок для малюків 2-3 років.

  • діти грають в пісочниці
  • пересипаємо пісок

  Малюка 1,5-2 роки можна знайомити з основними властивостями піску. Покажіть дитині, як пересипається сухий пісок. Для цього можна використовувати млин з пісочного набору і ситечко. Малюкові це обов'язково сподобається.

  Пасочки .

  Робити пасочки з піску люблять всі малята. Ця проста гра в пісок розвиває координацію руху, уважність і приносить дітям багато радості.

  Відбитки на піску

  З вологого піску можна будувати різні фігурки. Дворічний малюк не завжди може зробити пасочки або фігурки без допомоги дорослого, а дивитися і не брати участь в грі не завжди цікаво, тому дворічному малюкові можна запропонувати зробити на вологому піску відбитки своїх рук і ніг. Особливо це цікаво робити влітку на морі чи біля річки, озера, де є піщаний пляж, а потім спостерігати, як накочує хвиля і не залишає жодного сліду від цих відбитків.
  Можна пограти в порівняння: сліди, залишені батьками - великі; старшого брата або сестри - середні, а ось у малюка і сліди - маленькі.
  Для порівняння можна залишити відбиток на сухому піску, потім полити його водою і зробити відбиток вже на вологому піску. Показати малюкові, чим відрізняються ці відбитки. Нехай він подивиться, де відбиток вийде більш чітким, а де практично непомітним. Відбитки можна робити долонями, кулаками, пальцями.
  Також можна запропонувати малюкові зробити відбитки слідів тварин або різних предметів. Дитину така гра може захопити досить на тривалий час.

  Відкопування захованої в піску руки дорослого

  Пограти з малюком можна і в таку гру - показати, як можна заховати в піску свою руку, а потім разом з дитиною знаходити її.

  пошуки маминої руки в піску

  Ігри з піском для дітей 3-6 років: по заняття розвитку дрібної моторики, фонематичного слуху
  Гра «Пошуки захованих скарбів»

  За допомогою цієї нехитрої гри в пісок можна навчити дитину розрізняти ознаки і властивості предметів, за допомогою яких він відрізняється від інших.

  Хід гри:

  На початку гри закопайте в піску кілька скарбів. Це можуть бути невеликі кульки, великі намистини, черепашки, які нерідко привозяться з моря в якості сувенірів, річкові та морські камінці, які багатьма батьками використовуються в якості матеріалів для сенсорних коробок, а також жолуді, каштани, зібрані дітьми восени для різних виробів.
  Попросіть малюка розшукати ці скарби і згрупувати їх за будь-якою ознакою. Наприклад, можна згрупувати предмети за кольором, розміром, формою.
  Після того, як всі скарби будуть знайдені і згруповані, попросіть дитину порахувати, скільки ж він знайшов скарбів кожного виду.
  Можна урізноманітнити гру, сказавши дітям, що потрібно знайти скарби, зариті в піску грізним капітаном піратів Флинтом. Як скарбів можуть використовуватися монети (сучасні, що залишилися з радянських часів, привезені з відпусток). Для старших хлопців можна намалювати карту і позначити хрестиком місце закопаних скарбів, а потім разом з ними сміливо вирушати на їх пошуки.

  Як використовувати гру в пісок «Пошуки захованих скарбів» для навчання дітей буквах, цифрам, геометричних фігур?
  Щоб гра перетворилася в розвиваючу, можна закопати в пісок букви, цифри, різні геометричні фігури. Також можна запитати у дитини, якого кольору і розміру ці предмети. Дитина може дізнатися, що предмети можуть бути як різними, так і однаковими за кількома ознаками - кольором, формою, розміром та іншими.

  Гра «Знайди пару»

  Потрібно приготувати по парі предметів. Це можуть бути два олівці, два невеликих кульки, дві рахункових палички, дві монети та інші.
  По одному предмету з кожної пари потрібно сховати в піску.
  Решта предмети з кожної пари потрібно показати дитині, щоб він познайомився з ними ближче, обмацав їх.
  Запропонувати дитині знайти до цих предметів пару, але тільки на дотик. Від малюка можна ховати як один предмет, так і все відразу, спираючись на його вік і рівень навичок і вмінь. Гра допомагає розвивати дрібну моторику у дітей.
   

  Гра «Подорож до звуків»

  За допомогою гри в пісок можна допомогти дитині в розвиткові фонематичного слуху, тобто познайомити його з миром звуків, навчити розрізняти окремі звуки або їх поєднання в словах. Це і є наріжним каменем в звуковимови і правописі.

  У цій грі звук не є найменшою незрозумілою для дитини одиницею мови, а стає справжнім казковим персонажем. Щоб було зрозуміло, як грати, розглянемо гру «Подорож в країну голосного звуку« А »». Для того щоб приступити безпосередньо до гри дорослому потрібно до неї ретельно підготуватися.

  Підготовка до гри:

  Потрібно приготувати фігурки фруктів, овочів, тварин, дерев в назвах, яких зустрічається голосний звук «А». Якщо таких немає, то їх можна зробити самостійно: перевести на папір, розфарбувати і приклеїти на картон, зробити з пластиліну, солоного тіста або інших підручних матеріалів.
  На фігурки потрібно прикріпити букву «А».
  Приготовлені фігурки потрібно поставити близько пісочниці.
  Знайти або зробити дерев'яну, пластикову, нарешті, картонну букву «А». І вирушати разом з дитиною в захоплюючу подорож - до країни принцеси голосного звуку «А».
  Хід гри:

  Для наочності батько разом з дитиною може побудувати з піску замок і помістити туди приготовану букву «А».
  У цій країні є синє-синє море, в якому плескаються малятка - акулята. З піску можна обгородити море, в якому будуть плескати фігурки акул (на них потрібно приклеїти або повісити зображення літери «А»).
  Також в цьому царстві є прекрасний сад, в якому ростуть апельсини, кавуни, абрикоси, а також мешкають різні птахи - лелека, альбатрос і красень-папуга Ара. З піску потрібно побудувати стіни і обгородити сад, в якому і будуть знаходитися вирізані і приклеєні на картон дерева і ягоди, а також фігурки птахів (можна зробити самим, вирізати).
  Щоб дитина могла вдосталь пограти в цій країні, він повинен назвати слова, в яких якраз чується звук «А» на початку, середині і наприкінці. Випробування це не з легких, дитина може потребувати допомоги. Якщо дитина поки не може самостійно навести приклади, йому можна підказати, але намагатися підтримувати його інтерес до гри.

 • Спортивний куточок чи шведська стінка - вибирати Вам. Рекомендації.

  Дитячий ігровий комплекс - перший крок майбутнього чемпіона
  Спробуємо відповісти на питання - чи потрібен дитячий спортивний комплекс для будинку або дитині достатньо фізичних вправ на дитячому майданчику у дворі, в дитячому садку або шкільному спорткомплексі? Далеко не на кожній дитячому ігровому майданчику є необхідна спортивне обладнання, та й в дитячому закладі дитячі ігрові комплекси часом недостатньо добре оснащені для повноцінних занять, але при цьому всі батьки хочуть, щоб їх дитина росла здоровою і міцним. Дбайливих мам і тат турбує питання, як же створити вдома необхідні умови для правильного і гармонійного розвитку дитини, головною частиною якого є активні рухливі ігри? Спеціально для цього і розроблені дитячі спортивні комплекси раннього розвитку. Головним критерієм при створенні такого дитячого ігрового комплексу звичайно було поєднати в собі максимальну функціональність і привабливість спортивного куточка для дитини, що і було з успіхом втілено в результаті. Серед великого асортименту дитячих куточків в нашому магазині можна вибрати і купити ігровий комплекс для дітей до 7 років на будь-який смак, але всі моделі дитячих спортивних комплексів для квартири включають в себе основні необхідні елементи для спортивної гри, такі як шведська стінка, сітка для лазіння і дитяча гірка, багато моделей дитячих спортивних куточків обладнані рукоходом. Також можна використовувати додаткові навісні елементи для комплектації дитячого спортивно - ігрового комплексу - кільця, гойдалку, канат та інші. в Невеликих кімнатах ми пропонуємо спеціальні складні дитячі куточки, які поле занять можна легко скласти і приставити до стіни. Дерев'яні ігрові комплекси для дітей є найбільш переважними для установки в квартиру, по оскільки показниками екологічності та безпеки не мають рівних конкурентів.

  Дитячий ігровий комплекс в Україні можна вибрати і замовити в будь-якому регіоні. За допомогою транспортної компанії ми відправимо спортивний комплекс в Харків, Одесу, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Львів, Кривий Ріг, Полтаву та інші міста. Для покупців у Києві ми доставимо і встановимо спортивний комплекс безкоштовно.

  При виготовленні дитячих спортивних комплексів приділяється підвищена увага до якості продукції, обробляється дитячий спортивно ігровий комплекс лакофарбовим покриттям на водній основі і відповідає всім вимогам санітарно-гігієнічних норм.

 • Шведська стінка - 100% користі.

  Для всіх  і кожного -  тренажер здоров я і хорошого настрою!

  Вести здоровий спосіб життя і займатися спортом в наш час стало не просто даниною моді, а й нагальною потребою, сучасний темп життя і повсюдне поширення комп'ютерів негативно позначається на фізичному і психічному стані як дорослої людини, так і дитини. Звичайно, вправи на шведській стінці і тренажерах в спеціально обладнаному залі або басейні є кращим рішенням, однак, коли з тих чи інших причин, немає можливості відвідувати вищеперелічені заклади, залишається тільки один варіант - зібрати дитячий спортивний куточок у себе вдома! На перший погляд, така ідея може здатися нездійсненним, адже знаючи про ту кількість тренажерів, якими зазвичай укомплектований спортивний зал, неможливо собі уявити, що домашній спортивний куточок може конкурувати за функціональністю. І тим не менше, рішення є - випробувана багатьма десятиліттями, навіть вже століттями, геніальна у своїй простоті дерев'яна шведська стінка для дітей! Традиційно дитячої шведською стінкою називається снаряд у вигляді двох вертикальних стійок з турніком нагорі і поперечних перекладин.

  Завдяки своїм габаритам і способом кріплення дитяча шведська стінка з дерева дуже компактна і займає мінімум місця в приміщенні, а її конструкція дозволяє додавати до неї всіляке навісне обладнання - бруси, знімний турнік, дошку для преса і спини, дитячу гірку, кільця, мотузкові драбинку, канат і інші навісні елементи для шведської стінки. У підсумку ви отримуєте готовий спортивний куточок для будинку, який дозволяє тренувати різні групи м'язів та ще й служить відмінною і корисною іграшкою для дітей. Вправи на шведській стінці також дуже гарні і як розминка перед більш серйозним тренуванням і є профілактикою і одним із заходів в комплексі лікування хвороб опорно-рухового апарату.

  Спортивна стінка буде ідеальним варіантом для людей, які ведуть неактивний повсякденний спосіб життя, мають сидячу роботу. У сучасних дітей, на відміну від попередніх поколінь, набагато менш популярні активні ігри на свіжому повітрі, вони майже весь вільний час проводять за моніторами комп'ютерів, а багато буквально не можуть відірватися від екрану свого смартфона. Ігри та вправи на дитячому спортивному куточку стануть для таких дітей, без перебільшення, порятунком. А з'єднавши між собою дитячу шведську стінку і гладіаторську сітку для лазіння таким корисним снарядом, як рукоход, ми отримуємо повноцінний спортивно - ігровий комплекс, на якому можуть грати і тренуватися ваші діти разом зі своїми друзями.

  Варто окремо згадати і про такий важливий критерій, як матеріал, з якого виготовлена ​​шведська стінка. Для обладнання спортивного куточка в квартиру найкраще підходить натуральне дерево, яке за показниками екологічності та й просто за зовнішнім виглядом залишає конкурентів позаду. І звичайно, екологія та безпека на першому місці, якщо встановлювати спортивний куточок в дитячому саду.

  У нас ви можете купити шведську стінку або дитячий спортивний куточок будь-якої конструкції, підібрати комплектацію шведської стінки для дорослих і дітей з таких навісних елементів, як бруси, турнік, дошка для преса і спини, мотузкові сходи, кільця, канат, гойдалка, боксерська груша. Ми пропонуємо спортивні куточки та дитячі шведські стінки від виробника з різних порід дерева і розраховані на будь-які навантаження, недорога шведська стінка з сосни або спортивний куточок з бука з великим запасом міцності на 100% справляються зі своїми завданнями. Придбати шведську стінку або дитячий спортивний куточок, який ідеально підійде до інтер'єру кімнати, ми пропонуємо в розділі "Кольорові спортивні куточки", де представлені різні варіанти забарвлень спортивних куточків.

  Купити недорого шведську стінку в інтернет магазині дуже зручно, оскільки Ви здійснюєте покупку, не виходячи з дому і при цьому отримуєте всю детальну інформацію та допомогу у виборі продукції. Спортивні куточки і шведські стінки в Києві ми доставляємо в квартиру і здійснюємо кваліфіковану збірку і установку в найкоротші терміни. Купити шведську стінку або спортивний куточок в Україні також не складе проблем, ми здійснюємо доставку транспортною компанією в будь-який регіон країни, так що якщо ви бажаєте купити спортивний куточок або шведську стінку в Одесі, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Кривому Розі, Запоріжжі, Миколаєві, Чернівцях і будь-якому іншому місті - звертайтеся до нас і ми з задоволенням допоможемо обладнати спортивний куточок, який найкращим чином підійде саме для Вашого будинку.

 • Ігрові майданчики для вулиці

  Ігрові майданчики для вулиці - захоплюючий світ активних ігор для дітей
   Дітей в наш час непросто відірвати від екрану комп'ютера, тому варто докласти зусиль, щоб захопити дитину грою на свіжому повітрі чимось по-справжньому цікавим! Дитячі ігрові майданчики для вулиці будуть найкращим рішенням у цьому випадку, адже це цілий захоплюючий світ для дитини, який крім радості, приносить безсумнівну користь здоров'ю. Складно навіть перерахувати, скільки всяких цікавих рухливих ігор та вправ можна придумати на дитячому спортивному майданчику, там можна гойдатися на гойдалках або кільцях, лазити по шведській стінці і канату, скалолазці й рукоходу, спускатися з гірки, грати в пісочниці. Ігри та заняття на вуличному ігровому комплексі для дітей стануть удвічі цікавішими, якщо запросити з собою друзів, адже на такому великий ігровий майданчику місця вистачить усім! Відмінним варіантом буде обладнання ігрового майданчика в дитячому садку, якість і надійність конструкції дозволяє інтенсивно використовувати його протягом багатьох років.

  Ми пропонуємо дитячі спортивні майданчики різних модифікацій - недорогі ігрові майданчики в базовій комплектації або спортивно-ігровий комплекс з рукоходом, який містить найбільшу кількість спортивних снарядів і являє собою настойщий дитяче містечко. У комплектацію будь-якого нашого дитячого ігрового комплексу входить улюблена всіма дитяча гірка.

  І звичайно, найкращий матеріал, з якого може бути виготовлена ​​майданчик для дітей - це натуральне дерево. Дерев'яні дитячі майданчики для дачі підійдуть практично для всіх вікових категорій, від найменших до підлітків.

  У нашому інтернет магазині можна купити ігровий майданчик для дітей з доставкою до Львова, Полави, Одеси,  Запоріжжя, Дніпро і будь-який регіон України. Дитячий ігровий комплекс в Києві і передмістях встановлять наші кваліфіковані фахівці.

 • Спортивный уголок как неотъемлемая часть детской комнаты

  Не секрет что современные дети слабее своих одногодок 20-30 год назад, этому есть ряд причин: экология, питания, образ жизни как детей так и взрослых. Не последнюю роль в слабости и болезнености детей играет отсутствие нормального физического воспитания в садах и школах . Поэтому весь этот тягар по здоровью ребенка ложится на плечи родителей. И даже если ребенок посещает спортивные секции он занимается спортом не более 3-4 часов (!) в неделю что несомненно очень мало. Как вариант выхода из этой ситуации, это оборудование дома спортивного уголка.

  Спортивный уголок в квартире или доме необходим и нужен для обеспечения правильного всеобщего физического и психологического развития вашего ребенка, а также профилактики и лечения многих заболеваний.  Наличие спортивного уголка особенно актуально для тех, кто проживает в типовых квартирах, домах современного типа, где детям мало пронстранства для подвижных игр.

  Спортивный комплекс на основе шведской спортивной стенки – гениальное очень полезное  изобретение.  Это многофукциональный, универсальный спортивный снаряд и тренажер, который может быть установлен в любом помещении, квартире, часном доме, детском саду, школе. Уже III столетие применяется шведская стенка, и до сих пор она считается наиболее простым, функциональным и не заменимым тренажером как для детей так и для взрослых. Ее можна увидеть в любом спортзале или фитнес центре. Занятия на шведской стенке рекомендуют все детские врачи и педиатры.

  Современые сортивные шведские стенки могут производится как из цельного массива дерева так и из метала или быть комбинированы. Шведская спортивная стенка удобна  и хороша  тем, что на неё можно вешать и дополнительно устанавливать разное спортивное и игровое оборудование, постепенно создая домашний спортивный уголок, который может состоять из многих компонентов таких  как: спортивная шведская стенка, верхний турник, детский  навесной турничек,  брусья, скамья или доска спины и пресса, кольца, канат (хлопок), гимнастическая трапеция, веревочная подвесная лесенка, боксерская груша, гладиаторская сетка и прочее.  И при всех своих достоинствах такой спортивный уголок будет занимать не много места и украсит любую детскую комнату

  Детский Спортивный уголок очень незаменим для постоянных и регулярных занятий спортом в домашних условиях. С помощью его ребенку можна выполнять самые различные физические упражнения. Детский спортивный уголок или комплекс  – это отличная возможность сделать вашего ребенка  и сильным и здоровым и смелым и умным. Предоставьте ребенку возможность играя тренироваться в комфортних домашних условиях. Установив в своем доме спортивный уголок вы даете ребенку возможность заниматся спортом при любой погоде когда он захочет, или когда к нему прийдут друзья. Чередуя умственные и физические нагрузки.

   Из помощью шведской стенки можно предотвратить или вылечить плоскостопие, сердечнососудистые заболевания, заболевания опорно-двигательного аппарата, позвоночника, улучшить аппетит и морально психическое состояние ребенка и просто сделать ребенку приятно.

   

  Спортивный уголок или комплекс подойдет для всей семьи: родители смогут с помощью верхнего турника подтягиваться и качать пресс, а дети с радостью будут осваивать все элементы веревочного набора  (лазить, висеть, карапкаться спускаться), также подтягиваться на детском навесном турнике (который регулируется по высоте) или спускаться как с горки по доске для пресса. Родители собственным примером должны привывать с детства ребенку любовь к спорту.

  Спортивные уголки на основе шведской стенке выдерживают  нагрузку до 100-120 кг.  Расположение различных элементов веревочного набора возможно с разных сторон с права, с лева и впереди. У нас вы также можете заказать деревянные  спортивные комплексы для школы и детского сада которые представляют собой мини стадионы и имеют все необходимые элементы для групповых занятий физическим воспитанием.

   Спортивные уголки которые представлены в нашем магазине производятся только украинскими производителями имеют гигиеническое заключение и сертификат или технический паспорт.   

  Современные спортивные уголки по возрастной категории можно разделить на уголки раннего развития, которые не требуют дополнительного крепления , рассчитаны для деток возрастом от 6 месяцев  до 8 лет (выдерживают нагрузку до 40-80 кг) и шведские стенки с различным навесным оборудованием, которые можно использовать как детям с 2-ух лет, так и взрослым.

  В комплектацию раннего старта входят  шведская стенка,  гладиаторская сетка, рукоход, кольца, горка с бортиками, мольберт-стол, счеты, канат, веревочная, лестница, спортивный мат, детская качель.

  Шведские стенки комплектуются турником для подтягиваний, канатом, кольцами, трапецией, веревочной лестницей, детским навесным турником с регулировкой по высоте, доской для пресса и спены. Полезным приобретением послужит и приобретения для детей  большой гладиаторской сетки  и спортивного мата для страховки.

  У нас  на сайте www.girka.net.ua представлен очень широкий выбор спортивных уголков, шведских стенок, спортивных комплексов из различных материалов, разных цветов, размеров и комплектации.

  Заботливый родитель должен не только купить парту для дома и заставлять дитя учиться на и просто обязан организовать в доме спортивный уголок для спорта и развлечений ребенка.

  Кроме того по большинству спортивных уголков вы можете заказать индивидуальную комплектацию, размер и цвет для этого свяжитесь с нашим менеджером по телефону 050-618-42-04  или напишите нам на  girkaua@i.ua.

  Также вы имеете гарантию от производителя.

  Авторское право http://girka.net.ua

 • Красивая песочница своими руками.

  Детская песочница любимое место игр как мальчиков так и девочек. Все мы в детстве любили повозится с песком строя фигурки, замки дороги и города.  Кроме массы удовольствий игры в песочнице приносят и пользу для малыша, ведь не даром по советским стандартам игровая зона в дворах всегда оборудовалась песочницей. 
  Играя в песочнице дети 
  - развивают  координацию движений
  -улучшают моторику, а она  способствует улудшению речи, 
  - развивают воображение и сообразительность,
  - стабилизируют эмоциональное состояние, 
  - снимают нервные напряжения и улучшают настроение,
  - учатся общению и взаимоотношениям с другими детьми.

  Поэтому желательно чтобы каждый ребенок имел возможность для игр с песком. 
      В настоящее время чтобы оборудовать песочницу в дворе своего дома или на даче не нужно много усилий. Поскольку очень важно чтобы песок в котором играют дети был чистым, песочница должна обязательно иметь крышку. Есть много видов песочниц с крышками сделанных с различных материалов. 
  Деревянная песочница – это самый экологически чистый материал, дерево должно быть тщательно отшлифовано, и вскрыто лакокрасочными изделиями,  не иметь острых углов. 
  Самый простой вариант оборудования домашней песочницы, это купить полностью готовую песочницу, заказать ее сборку и установку, засыпать песок и место радостного препровождения времени ребенка готово. 
      Другой немного дешевый и интересный способ это заказать отшлифованную но не крашеную песочницу с крышкой лавочками, вместе с ребенком подобрать красивые яркие краски по вашему вкусу  и самостоятельно покрасить и обустроить песочницу на свой вкус. У вас получится интересная, красивая песочница своими руками.

   

   

назад 1 2 3 вперед

Яндекс.Метрика