Батут дитячий - задоволення для будь-якого віку.

19-04-2019

Батути -  відомий елемент гімнастики і  фізичного розвитку.  Але останнім часом  лікарі та фізіотерапевти  рекомендують  маленький дитячий батут, як оптимальна  рухова активність  в домашніх умовах.  Знову і знову підкреслюється  позитивний вплив на  розвиток  дітей такого простого і доступного знаряддя.

Рекомендуємо купити  фітнес-батут на весь рік,  влітку – на свіжому повітрі, а взимку – в квартирі.

Стрибки відкривають груди і полегшують дихання.

Мускулатура- безпечний захист суглобів. Чим  міцніші м'язи, тим  більш  кістки і суглоби захищені. Батут для дитини дозволяє  тренувати не тільки м'язи ніг і стоп, але і спину, і плече / шию.

Той факт, що баланс треба тренувати сьогодні, часто є незбагненним, але абсолютно реальним. Балансування і стрибки на одній нозі є частиною тесту на придатність до школи.  

Відчуття рівноваги  чудово формується при стрибках. Так що не дивно, що батут все більше виступає як домашній тренер. Невеликий, зручний і дуже ефективний у навчанні. Звичайно,  малюки  хочуть і повинні  мати власний дитячий батут. З міркувань безпеки для найменших рекомендуємо купити  батут з сіткою.

У дитячому садку,  початковій та старшій школі наші діти піддаються певному тиску. Ніякі телевізійні або відеоігри не пропонують швидких позитивних змін.  Тоді ж як стрибки на батуті дарують гормон щастя.

У спортивних  стрибках  діти відчувають легкість що змушує їх стрибати все вище і вище.   Батут не тільки сприяє розвитку дітей на фізичному рівні, але й позитивно впливає на розумовий розвиток та дарує впевненість у собі.

І звичайно ж це  спорт для дітей. Але після гімнастики і, хоча і виснажені,  дітлахи з радістю залишають дитячий батут і потім дуже добре збалансовані. Особливо ввечері це помітно  за швидким  засинанням.

Стрибки на батуті прийшли в моду, і всі від неї в 100% виграші. Те, що вже є частиною реабілітації для старшого покоління, є пропагандою для маленьких. Батьки повинні шукати можливості, щоб ваша дитина стрибала на батуті.

Пропонуємо купляти батут виключно в спеціалізованих магазинах задля найціннішого - безпеки Вашої дитини.

В нашому каталозі представлені виключно перевірені виробники, всі моделі дивіться тут