Навіщо потрібна шведська стінка для дітей?

13-01-2014

Шведська стінка - один з найдоступніших домашніх тренажерів на сьогоднішній день. Її величезна популярність обумовлена ​​універсальністю застосування: шведська стінка ідеально підходить для різних вікових груп,  дає можливість виконання безліч варіантів фізичних вправ, та застосування її як розвиваючої іграшки для дітвори.

Переваги спортивних шведських стінок:

- Доступність. У деяких випадках вартість подібного тренажера коливається в межах 80-100 доларів.

- Великий асортимент. З кожним роком вибір спортивних куточків на основі шведської стінки розширяється і на даний час складає більше 50-70 видів спортивних куточків з різних матерів, кольорів та комплектацій. Радує, що українські виробники не зупиняються на досягнутому і розширюють асортимент своєї продукції.

- Багатофункціональність. Шведські стінки додатково комплектуються великою кількістю спеціального навісного обладнання, яке здатне перетворити просту шведську стінку у корисний тренажер для ігор та спорту з безліччю цікавих елементів таких,  як кільця, турніки, канат, гірка, трапеція, мотузкова драбинка, брусся  і т.д.

- Різноманітність виконуваних вправ. Недарма шведську стінку вважають повноцінним замінником спортзалів та секцій. Заняття на ній служать відмінною профілактикою від захворювань центральної нервової системи, опорно-рухового і вестибулярного апарату. Шведська стінка також допоможе вилікувати плоскоступя, швидко і ефективно накачати прес,  підтягнути м'язи рук, стегон і сідниць і завжди тримати себе у формі.

- Оптимальність навантаження, та змога займатись на спортивній стінці в любу пору року при будь якій погоді. Діти самі визначають коли їм хочеться погратись і позайматись на шведській стінці, батьки звичайно повинні показувати приклад.

Сучасні дитячі спортивні куточки займають мінімум простору, що дозволяє розмістити їх практично в будь-якому місці дитячої кімнати. Крім того, вони абсолютно безпечні і витримують значні навантаження. Але, на жаль, багато батьків про купівлю шведської стінки для дітей замислюються трохи пізно. Найчастіше спортивний комплекс встановлюється лише тоді, коли дитина ходить в дитячий садок або школу. Але найкраще обладнати спортивний куточок на самих ранніх етапах розвитку малюка. Для цього підійдуть, як комплекси для раннього розвитку дитини так і шведські стінки з гімнастичним матом та дитячим навісним обладнанням. Оптимальний вік для купівлі спортивного куточку від 6 до 12 місяців в залежності від розвитку дитини. У цей період дитина може пробувати сідати і вставати, вчитися триматися за поручні і навіть трохи висіти на перекладині. Подібні вправи сприяють швидкому фізичному і розумовому розвитку. Діти, у яких вдома встановлені дитячі спортивні куточки, ростуть більш міцними, гнучкими і спритними, вони краще підготовлені до майбутніх навантажень в дитячому садочку і в школі.

Дитячі спортивні комплекси також добре формують плечовий пояс, черевний прес і дозволяють мати відмінну розтяжку. Шведська стінка для дітей раз і назавжди забезпечить оптимальне, корисне і здорове навантаження, що зрештою позитивно позначиться на здоров'ї дитини в цілому.  Авторське право Гірка.UA http://girka.net.ua копіювання без посилання на джерело заборонене.

Яндекс.Метрика