Шведська стінка - 100% користі.

25-10-2016

Для всіх  і кожного -  тренажер здоров я і хорошого настрою!

Вести здоровий спосіб життя і займатися спортом в наш час стало не просто даниною моді, а й нагальною потребою, сучасний темп життя і повсюдне поширення комп'ютерів негативно позначається на фізичному і психічному стані як дорослої людини, так і дитини. Звичайно, вправи на шведській стінці і тренажерах в спеціально обладнаному залі або басейні є кращим рішенням, однак, коли з тих чи інших причин, немає можливості відвідувати вищеперелічені заклади, залишається тільки один варіант - зібрати дитячий спортивний куточок у себе вдома! На перший погляд, така ідея може здатися нездійсненним, адже знаючи про ту кількість тренажерів, якими зазвичай укомплектований спортивний зал, неможливо собі уявити, що домашній спортивний куточок може конкурувати за функціональністю. І тим не менше, рішення є - випробувана багатьма десятиліттями, навіть вже століттями, геніальна у своїй простоті дерев'яна шведська стінка для дітей! Традиційно дитячої шведською стінкою називається снаряд у вигляді двох вертикальних стійок з турніком нагорі і поперечних перекладин.

Завдяки своїм габаритам і способом кріплення дитяча шведська стінка з дерева дуже компактна і займає мінімум місця в приміщенні, а її конструкція дозволяє додавати до неї всіляке навісне обладнання - бруси, знімний турнік, дошку для преса і спини, дитячу гірку, кільця, мотузкові драбинку, канат і інші навісні елементи для шведської стінки. У підсумку ви отримуєте готовий спортивний куточок для будинку, який дозволяє тренувати різні групи м'язів та ще й служить відмінною і корисною іграшкою для дітей. Вправи на шведській стінці також дуже гарні і як розминка перед більш серйозним тренуванням і є профілактикою і одним із заходів в комплексі лікування хвороб опорно-рухового апарату.

Спортивна стінка буде ідеальним варіантом для людей, які ведуть неактивний повсякденний спосіб життя, мають сидячу роботу. У сучасних дітей, на відміну від попередніх поколінь, набагато менш популярні активні ігри на свіжому повітрі, вони майже весь вільний час проводять за моніторами комп'ютерів, а багато буквально не можуть відірватися від екрану свого смартфона. Ігри та вправи на дитячому спортивному куточку стануть для таких дітей, без перебільшення, порятунком. А з'єднавши між собою дитячу шведську стінку і гладіаторську сітку для лазіння таким корисним снарядом, як рукоход, ми отримуємо повноцінний спортивно - ігровий комплекс, на якому можуть грати і тренуватися ваші діти разом зі своїми друзями.

Варто окремо згадати і про такий важливий критерій, як матеріал, з якого виготовлена ​​шведська стінка. Для обладнання спортивного куточка в квартиру найкраще підходить натуральне дерево, яке за показниками екологічності та й просто за зовнішнім виглядом залишає конкурентів позаду. І звичайно, екологія та безпека на першому місці, якщо встановлювати спортивний куточок в дитячому саду.

У нас ви можете купити шведську стінку або дитячий спортивний куточок будь-якої конструкції, підібрати комплектацію шведської стінки для дорослих і дітей з таких навісних елементів, як бруси, турнік, дошка для преса і спини, мотузкові сходи, кільця, канат, гойдалка, боксерська груша. Ми пропонуємо спортивні куточки та дитячі шведські стінки від виробника з різних порід дерева і розраховані на будь-які навантаження, недорога шведська стінка з сосни або спортивний куточок з бука з великим запасом міцності на 100% справляються зі своїми завданнями. Придбати шведську стінку або дитячий спортивний куточок, який ідеально підійде до інтер'єру кімнати, ми пропонуємо в розділі "Кольорові спортивні куточки", де представлені різні варіанти забарвлень спортивних куточків.

Купити недорого шведську стінку в інтернет магазині дуже зручно, оскільки Ви здійснюєте покупку, не виходячи з дому і при цьому отримуєте всю детальну інформацію та допомогу у виборі продукції. Спортивні куточки і шведські стінки в Києві ми доставляємо в квартиру і здійснюємо кваліфіковану збірку і установку в найкоротші терміни. Купити шведську стінку або спортивний куточок в Україні також не складе проблем, ми здійснюємо доставку транспортною компанією в будь-який регіон країни, так що якщо ви бажаєте купити спортивний куточок або шведську стінку в Одесі, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Кривому Розі, Запоріжжі, Миколаєві, Чернівцях і будь-якому іншому місті - звертайтеся до нас і ми з задоволенням допоможемо обладнати спортивний куточок, який найкращим чином підійде саме для Вашого будинку.