Шведська стінка як головний помічник у залученні дітей до спорту

05-08-2018

Шведська стінка  - друг, помічник і вчитель дитини.

Залученням  дітей до спорту треба займатися  з  раннього віку. Недарма кажуть, що корисні звички закладаються  в дитинстві. А заняття спортом -  просто необхідна корисна звичка. Вправи на шведській стінці не тільки фізично розвивають малюка, але і роблять його більш дисциплінованим.

Міркувати про користь спортивних вправ лежачи на дивані просто безглуздо. На своєму прикладі покажіть, яке задоволення можна отримати від фізичних навантажень. А якщо це можна робити навіть не виходячи з дому, та ще й в ігровій формі - карапуз просто не може не проявити інтересу!

Будь-яке, навіть найменше приміщення, можна обладнати гімнастичним куточком. Тим більше якщо він компактний як шведська стінка з дерева від Гірка.UA. Цей снаряд відмінно підійде для дитячого фітнесу, та й дорослі знайдуть йому застосування. Залучення дітей до спорту за допомогою спортивного комплексу відрізняється невимушеністю і носить ігровий характер. А чи не це  їм потрібно!

Уже в рік дітлахи самі почнуть виявляти цікавість до спорткомплексу. Їх розвиток в цьому віці відбувається через рух. Саме навчившись пересуватися самостійно, вони пізнають світ. Для самих маленьких спортсменів в лінійці шведських стінок Гірка.UA  є відмінний варіант - розвиваючий комплекс для дітей Смайлик. Саме він може стати першим спортивним другом вашої малечі.

Перші кроки по сходинках, перші провисання і перші стрибки карапуз може зробити завдяки цьому обладнанню. Як тільки малюк сам підійшов або підповз, якщо він ще не вміє ходити, до ігрового кутка і простягнув до нього ручки - допоможіть йому. Поставте ручки і ніжки на сходинки, нехай малюк постоїть, покрутиться. Надалі починайте поступове просування вгору і вниз по сходах.

Ніколи не змушуйте дитину виконувати ту чи іншу вправу. Виявляти до всього інтерес він повинен сам. Ваше завдання тільки допомогти йому і пояснити, як і що робиться. Також можна зацікавити крихітку різними ігровими завданнями. Наприклад, попросіть його повисіти як мавпочка або залізти на сходи як білочка.

Їдемо далі - робимо спорт веселим і цікавим

Чим  ширшу комплектацію має дитяча шведська стінка, тим вона цікавіша. Тому наступним варіантом для діток трохи постарше пропонуємо дитячий спортивний комплекс Трансформер. Звичайно, ця ігрова гірка  вже вимагає значного простору, але для маленьких спортсменів  стане  справжньою знахідкою!

Гойдалки, мотузкові сходи, рукоход і багато інших елементів просто створені для того, щоб залучити дітей до спорту! Так дитина самостійно зможе проводити весь свій вільний час на цьому  ігровому майданчику. А якщо до нього ще й гості прийдуть -  все, за їх дозвілля можна не турбуватися. Можна і дорослим взяти участь в дитячих забавах, влаштовуючи жартівливі змагання.

 

Хоча  заняття на шведській стінці носять ігровий характер, але все ж вони відмінно розвинуть координацію рухів дітей, їх спритність і гнучкість. Крім того, фізичні навантаження зміцнюють кістково-м'язову тканину, і сформують правильну поставу. Та й за розумовий розвиток карапуза можна не переживати.

 

Залучаючи дітей до спорту, ми розвиваємо їх не тільки фізично, а й розумово. Як дістати м'ячик, що закотився під канатну сітку або скільки сходинок потрібно пролізти, щоб дістати підвішене вгорі яблуко - такі завдання вирішити під силу тільки справжньому чемпіону!

 

Фізкультхвилинка між підручниками і зошитами

Діткам постарше також не завадять фізичні вправи. Постійні сидіння за партою, важкі портфелі, комп'ютер і телевізор не приносять ніякої користі організму, що росте. Як допомогти йому полюбити спорт і приділяти йому хоча б кілька хвилин в день? Тільки особистий приклад і хороша спортивна підготовка!

 

Дерев'яна шведська стінка  із буку стане доречною. Різноманітність підвісного обладнання дозволить знайти для себе заняття, як дитині, так і дорослому. Поки першокласник висить на канаті, тато підтягується на турніку. А чому б синові чи доньці не спробувати видертися по канату вгору, щоб дістатися до тата?

Перетворюйте все в ігрову форму. Якого б віку не був карапуз, він все одно залишається дитиною.